Будівництво метро на Виноградар відновлять восени

Будівництво метро

Після коригування науково-проєктної документації, у вересні відновлять роботи з побудови метро на Виноградар, а до кінця 2024 року планують здати дві станції метро – «Мостицька» і «Варшавська».

Про це повідомив керівник «Київського метрополітену» Віктор Брагінський, передає СтройОбзор із посиланням на Твоє Місто.

«Працюємо на відкритих котлованах. Ми закінчуємо корегування проєктної документації. І орієнтовно з серпня ми приступимо до будівництва по відкорегованій документації. Проєкт був розроблений 2017-2018 року. Науковий інститут, який проводить супровід при проєктуванні, побачив недосконалості проєкту», – сказав він. 

За його словами, з вересня почнуться роботи по новому проєкту, а до кінця 2024 року планують побудувати дві станції метро – «Мостицька» і «Варшавська». 

«Корегування буде завершено у серпні. Із вересня приступимо до роботи по новому проєкту. Ми повинні до кінця 2024 року побудувати дві станції метро – «Мостицька» і «Проспект Правди» (нині - «Варшавська»). І у першому кварталі 2025 року зробили пусконалагоджувальні роботи. Треба розуміти, що під час повітряної тривоги будівельники йдуть в укриття. І це теж впливає на терміни будівництва», – пояснив Віктор Брагінський.

СтройОбзор нагадує, Київська міська прокуратура звернулася до Господарського суду міста Києва з позовом про стягнення з комерційної установи до місцевого бюджету передбачених законом санкцій в сумі понад 79 млн грн. Будівельна компанія використала не за цільовим призначенням кошти місцевого бюджету, які були виділені на фінансування будівництва лінії метрополітену від станції «Сирець» до житлового масиву Виноградар.