“Будинок з комахами” внесено до Держреєстру нерухомих пам’яток

Будинок з комахами

Міністерство культури та інформаційної політики занесло старовинний будинок по вулиці Володимирська, 93, відомий як “Будинок з комахами” до Державного реєстру нерухомих пам’яток України за категорією пам’ятка архітектури місцевого значення.

Про це повідомили у МКІП, передає СтройОбзор. 

"Київській міській військовій адміністрації  доручили поінформувати власника пам’ятки культурної спадщини або уповноважений ним орган про занесення пам’ятки культурної спадщини до Державного реєстру, а також протягом 2023 року, але не пізніше 6 місяців після припинення/скасування воєнного стану в Україні, забезпечити приведення облікової документації на пам’ятку у відповідність", - йдеться у повідомленні. 

КМДА має забезпечити розробку та затвердження науково-проектної документації з визначення меж й режимів використання території цієї пам’ятки, а також розроблення та затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж території пам’ятки культурної спадщини.

СтройОбзор нагадує, що раніше Національна поліція відкрила кримінальне провадження за фактом умисного руйнування «Будинку з комахами» на вул. Володимирській.