КМДА не давала дозвіл на будівельні роботи в «Будинку з комахами»

Будинок з комахами

Департамент охорони культурної спадщини КМДА не погоджував будівельні роботи в історичному будинку на вулиці Володимирській, 93.

Про це повідомили в КМДА, передає СтройОбзор із посиланням на Хмарочос. 

На об’єкті працівник департаменту зафіксував проведення будівельних робіт, наявність будівельних матеріалів, обладнання та техніки. Попри те, як стверджують в КМДА, науково-проєктна та/або проєктна документація по об’єкту не погоджувалась, дозвіл на виконання робіт не надавався.

За результатами обстеження департамент направив припис уповноваженому органу з утримання будинку – ОСББ «Володимирська, 93» – щодо припинення будь-яких робіт, укладання охоронного договору та надання науково-проєктної документації на проведення реставраційно-реабілітаційних робіт. Крім того, департамент міського благоустрою скасував контрольну картку на тимчасове порушення благоустрою. ДОКС також направив заяву до Голосіївського управління поліції щодо порушення досудового розслідування.

СтройОбзор  нагадує, що у центрі Києва розбирають «Будинок з комахами». Садибу з елементами неоготики та неороманського стилю збудували понад сто років тому.