Київ пропонує залучити Мінкульт до завершення реконструкції Поштової площі

Поштова площа

Влада Києва очікує від Міністерства культури та інформаційної політики активної участі в робочій групі з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, 

«Участь представників державних органів і, зокрема, Міністерства культури та інформаційної політики й Верховної Ради, надзвичайно важлива для завершення реконструкції Поштової площі. Необхідно врахувати низку чутливих аспектів – збереження історичної пам’ятки, яка має Національний статус, експлуатацію інфраструктури, комунікацій тощо», – наголосив Валентин Мондриївський.

Він додав, що столиця прагне не лише завершити реконструкцію Поштової площі, а й зберегти та музеєфікувати історичну пам’ятку – квартал середньовічного Києва. Тому до процесу долучається широке коло фахівців і громадськості.

СтройОбзор нагадує, що робоча група з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі в Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення має активізувати роботу та вже найближчим часом запропонувати варіанти шляхів вирішення питання.