КМДА: робоча група працює на вирішенням питання реконструкції Поштової площі

Поштова площа

У Києві робоча група з розробки плану дій із завершення реконструкції транспортної розв’язки на Поштовій площі в Подільському районі з урахуванням пам’ятки національного значення має активізувати роботу та вже найближчим часом запропонувати варіанти шляхів вирішення питання.

Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський, передає СтройОбзор. 

Робоча група працюватиме спільно з представниками парламенту та Міністерства культури та інформаційної політики України. Реалізація проєкту стане можливою лише за умови, що і державні органи активно долучаться до процесу.

«Питання зупинки робіт з реконструкції Поштової площі було і залишається одним із найважливіших та, водночас, найскладніших. Ми вітаємо, що нарешті до цього питання долучилися всі гілки влади, від яких залежить його вирішення. Так, спільно з членами Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань моніторингу та оцінки ефективності діяльності влади в місті Києві ми домовились щонайменше раз на місяць зустрічатися на Поштовій площі, щоб відслідковувати стан справ. Також дуже добре, що Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює проведення правового аудиту щодо ситуації, в якій існує памʼятка археології та історії національного значення на Поштовій площі для розбудови та інституційного розвитку музею. Адже для міста дуже важливим є об’єднати зусилля всіх органів влади, щоб, нарешті, завершити реконструкцію Поштової, музеєфікувати знайдені пам’ятки та зберегти для киян цей унікальний об’єкт», – розповів Валентин Мондриївський.

СтройОбзор нагадує, що в КМДА замовили проведення експертного дослідження для з’ясування ступеня аварійності Поштової площі.