КМДА: коли завершиться реконструкція розв’язки на Шулявці

Шулявка

В Києві планують до кінця 2024 року реалізувати основний комплекс робіт, спрямований на завершення реконструкції розв’язки на Шулявському шляхопроводі.

Про це повідомили у пресслужбі КМДА, передає СтройОбзор. 

До кінця травня будуть завершені тендерні процедури щодо облаштування підземного переходу через Берестейський проспект. Повністю його відремонтувати планується до кінця 2023 року.

"Наразі основним питанням реконструкції транспортної розв’язки на перетині Берестейського проспекту з вулицею Вадима Гетьмана залишалось облаштування з’їздів на Берестейський проспект. Для цього необхідно було знести цех №5 колишнього заводу "Більшовик", – прокоментували у КМДА.

Після викупу та оформлення права власності громадою Києва на споруду цеху №5 із серпня цього року заплановано розпочати його демонтаж. Нині проводиться експертиза кошторисної вартості об’єкта та готується оголошення тендерної процедури на демонтаж цеху №5, після чого розпочнуться роботи з облаштування з’їздів.

У КМДА також повідомили, що до кінця 2024 року планується завершити основний комплекс робіт реконструкції транспортної розв’язки на Шулявському шляхопроводі та забезпечити її повноцінне функціонування.