Реконструкцію Шулявського мосту завершать до середини 2024 року

Шулявський міст

У Києві реконструкцію Шулявського шляхопроводу планують повністю завершити до середини наступного року.

Про це повідомив мер міста Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

До того часу здійснять роботи з демонтажу 5 цеху заводу, розташованого поруч із шляхопроводом, облаштують зʼїзди із Шулявського шляхопроводу, завершать благоустрій території. 

«Щодо петиції стосовно добудови Шулявського мосту. Ми неодноразово говорили, що закінчити цей об’єкт можна тільки після знесення цеху номер 5. Ця споруда перебувала у держвласності, і за неї держава виставила місту дуже немалий рахунок – майже 113 мільйонів гривень. Кошти на викуп були виділені за рахунок бюджетних асигнувань, передбачених на 2022 рік відповідно до рішень Київської міської ради», – зазначив мер Києва.

Він повідомив, що наразі комунальне підприємство «Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд міста Києва» спільно з колишнім власником здійснюють демонтаж та вивільнення внутрішніх приміщень будівлі від обладнання – задля подальшого знесення самої будівлі та продовження реалізації проекту реконструкції Шулявського шляхопроводу.

«Біля Шулявського шляхопроводу вже розпочали ремонт підземного пішохідного переходу. Завершать його наприкінці осені цього року. А в липні розпочнуть роботи з демонтажу 5-го цеху. У жовтні будівельники почнуть облаштовувати зʼїзди. В середині 2024 року всі будівельні і роботи з реконструкції Шулявського шляхопроводу мають завершити. І розвʼязка буде повністю запущена», – підкреслив Віталій Кличко.

СтройОбзор нагадує, що п’ятий цех заводу «Більшовик», який знесуть заради Шулявської розв’язки, місто викупить за 112,9 млн грн. Таку ціну встановив Шостий апеляційний адмінсуд у лютому минулого року.