Мерія: тендерні процедури при реконструкції Дегтярівського шляхопроводу відбулися прозоро

Дегтярівський шляхопровід

В КМДА заявили, що тендерні процедури при реконструкції Дегтярівського шляхопроводу відбулися прозоро і згідно із законодавством, а поширена в деяких медіа інформація щодо реконструкції містить упереджені висновки, які не враховують поточну ринкову ситуацію.

Про це повідомили на сайті мерії Києва, передає СтройОбзор. 

За їх словами, медіа не враховують вартість будівельних матеріалів, витрат на логістику їхнього постачання, сплати сум державного мита, податків та інших витрат при розмитненні вантажів, а також поширюють дані, що стосуються кардинально різних хронологічних періодів до війни та під час її руйнівного продовження.

«Станом на 29 лютого здійснено оплату на суму 340 млн із 920 млн вартості обʼєкта. Усі тендерні процедури відбулися згідно із законодавством, прозоро та з дотриманням усіх процедур. Уточнюємо, що замовник робіт замовляє комплекс робіт та послуг, а не окрему закупівлю будівельних матеріалів на об’єкт. Усі виплати здійснюють винятково за актами виконаних робіт і після підтвердження результатами державної експертизи», – йдеться в дописі корпорації.  

Окремо «Київавтодор» зазначає, що співпрацює з правоохоронними органами задля обʼєктивного розслідування щодо вартості робіт під час реконструкції Дегтярівського шляхопроводу. Підприємство надає всю необхідну запитувану інформацію та висновки експертиз.

«Комунальна корпорація готова надавати необхідну об’єктивну інформацію щодо будівництва об’єктів транспортної інфраструктури, зокрема відповідним органам та іншим зацікавленим особам у визначений законом порядок і спосіб. У той же час, у разі поширення недостовірної, необ’єктивної інформації, що ганьбить імідж і ділову репутацію, корпорація буде вимушена в законодавчому порядку вимагати спростування такої інформації та відшкодування заподіяної репутації шкоди», – наголошує «Київавтодор».

СтройОбзор нагадує, що у кошторисі на реконструкцію столичного Дегтярівського шляхопроводу журналісти виявили завищені у кілька разів ціни на будматеріали. Зазначається що підрядник, ТОВ “Ростдорстрой,  вказав захмарну вартість асфальту, арматури та спеціальної смоли.