Відкрито рух оновленим Дегтярівським шляхопроводом

Дегтярівський шляхопровід

У Києві відкрито рух Дегтярівським шляхопроводом – для проїзду автотранспорту та трамваю оновленими коліями. 

Про це повідомив мер столиці Віталій Кличко, передає СтройОбзор. 

«Тепер це – фактично новозбудований обʼєкт. Нагадаю, побудований шляхопровід був у 1963 році, і з тих пір його капітально не оновлювали, обʼєкт перебував у аварійному стані. Мостовики розібрали конструкції споруди, фундамент та замінили на нові з покращеними характеристиками. Новий шляхопровід на 1 метр вищий, ніж попередній. Ширина споруди збільшилася з 28 до 40 метрів. Довжина шляхопроводу – 36 метрів замість 33-х. Покращені параметри збільшать пропускну спроможність шляхопроводом та на основних підходах до нього. Вона становитиме понад 45 тисяч автомобілів на добу», – наголосив він.

Також на новому шляхопроводі зберегли трамвайну лінію, на якій повністю оновили рейки. За сучасними технологіями влаштували відокремлене трамвайне полотно з посилених монолітних плит. Лінія проходить уздовж вулиці Дегтярівської.

Весь комплекс робіт, а саме влаштування верхнього шару асфальту та благоустрій території біля зʼїздів і заїздів на Дегтярівський шляхопровід завершать наступної весни. Також влаштують велодоріжки та тротуари.