Premier Palace Hotel, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych арештовані

Premier Palace Hotel

Печерський районний суд Києва частково задовольнив клопотання Офісу генпрокурора та наклав арешт із забороною відчуження на готелі Premier Palace Hotel, Premier Hotel Rus, Premier Hotel Lybid та Premier Hotel Slavutych у Києві, Premier Hotel Dnister у Львові, Premier Hotel Odessa в Одесі, а також Premier Compass Hotel Oleksandriya в Олександрії, якими володіє група VS Energy, яку, за версією слідства, контролюють громадяни РФ Олександр Бабаков, Євгеній Гінер та Михайло Воєводін.

Про стало відомо з матеріалу видання “Схеми”, передає СтройОбзор з посиланням на КВ. 

Відповідно до рішення суду за 12 грудня слідча суддя Олеся Батрин частково задовольнила клопотання Офісу генпрокурора і наклала арешт на статутний капітал у низці компаній, які контролює російська так звана “лужниківська” група, а також на нерухоме майно в Україні. А саме – на 7 готелів з мережі Premier Hotels & Resorts у Києві, Львові, Одесі та Олександрії. 

Відповідно до ухвали, це майно заборонено відчужувати. В частині встановлення заборони користування цим майном суддя клопотання не задовольнив. Крім того, арешт накладений на нежитлові приміщення торговельно-виставкового комплексу “Метроград” та ТРЦ “Метрополіс” у Києві.

Державне бюро розслідувань (ДБР) за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора проводить досудове розслідування за кількома звинуваченнями, зокрема – привласнення майна та вчинення “злочинною організацією “Лужники”, яке представлене фінансово-промисловою групою VS Energy, умисних дій, з метою зміни меж території або державного кордону України та порушення порядку, встановленого Конституцією України, за попередньою змовою групою осіб”.

Зокрема, за даними слідства, група VS Energy представляють три громадянина РФ: Олександр Бабаков – депутат Держдуми РФ, Євгеній Гінер – президент московського армійського футбольного клубу ЦСКА та Михайло Воєводін. Бабаков, відповідно до матеріалів слідства, “будучи політичним діячем від провладної в РФ партії “Единая Россия”, користуючись впливом на вище політичне керівництво України в період 2001-2014 років, забезпечував лобіювання інтересів злочинної групи з метою набуття активів учасниками протиправної групи”.  Гінер, в свою чергу, “забезпечував необхідні заходи з фінансування протиправної діяльності групи”, а Воєводін організовував “силовий супровід процесів заволодіння активами”, вважають слідчі.