США передав Києву 11 кілометрів труб для відновлення теплових мереж

КМДА

Уряд Сполучених Штатів Америки передав труби і трубопровідну арматуру для відновлення централізованого теплопостачання для понад 20 тис. мешканців Києва.

Про це повідомили у пресс-службі КМДА, передає СтройОбзор. 

Вартість обладнання становить 1,3 млн долл, допомога надається за підтримки USAID "Проєкт енергетичної безпеки".

Передані труби – сталеві та полімерні, попередньо ізольовані, використання яких допоможе “Київтеплоенерго” зменшити технічні втрати і скоротити споживання газу. Строк експлуатації труб та супутніх матеріалів сягає 50 років. Низькі показники втрат теплової енергії відповідають стандартам ЄС. Нові труби та з’єднувальні елементи дадуть змогу енергетикам мінімізувати час перебування квартир, будинків і нежитлових об’єктів без теплопостачання та гарячої води.

“Ця підтримка спрямована на забезпечення сталого постачання електрики та тепла в оселі, лікарні, школи та на підприємства у всій Україні. Ця допомога включає також сьогоднішню поставку труб для “Київтеплоенерго” для відновлення постачання тепла та гарячої води понад 22 тисячам киян”, – зауважили посол США в Україні Бріджит Брінк.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв додав, що Київ готується до опалювального сезону в посиленому режимі, залучає всі можливі ресурси та можливості.

"Міська влада Києва висловлює вдячність Уряду США та USAID "Проекту енергетичної безпеки" за допомогу, що є надзвичайно цінною для Києва. Адже Проєкт реалізується у чотирьох районах Києва – Подільському, Шевченківському, Оболонському та Святошинському. Планується повністю замінити понад 11 км мереж гарячого водопостачання та опалення", – додав він.