ТРЦ Ocean Plaza перейшов у власність держави

ТРЦ Ocean Plaza

Набрало чинності рішення Вищого антикорупційного суду (ВАКС) про конфіскацію на користь держави двох третин столичного торговельного центру Ocean Plaza.

Про це стало відомо з рішення суду, передає СтройОбзор. 

Колегія суддів постановила відмовити у відкритті апеляційного провадження за скаргою директора компанії Jupiter Nine Trust Company Limited на рішення ВАКС від 20 березня 2023 року у справі про конфіскацію в російського олігарха Аркадія Ротенберга та його сина Ігоря їхніх українських активів, серед яких – частка в ТРЦ Ocean Plaza.

Апеляція відхилена на підставі того, що компанія Jupiter Nine Trust Company Limited в особі директора не була стороною в адміністративній справі за позовом Міністерства юстиції України про застосування санкції, а отже не має право на подання апеляційної скарги на рішення суду.

СтройОбзор нагадує, що у березні 2023 року Міністерство юстиції подало позов про конфіскацію компаній, яким належить київський торговельно-розважальний центр Ocean Plaza. Прибуток від ТРЦ Ocean Plaza надходив Аркадію Ротенбергу та його родині. С бізнесменом, який є також близьким другом Путіна, пов’язують будівництво кримського мосту.