У відновлені після ракетних обстрілів будинки повертаються мешканці

Кличко

В оновлені помешкання на вулиці Богатирській вже повертаються люди. На проспекті Лобановського –  також вже практично завершено роботи. Мешканці повернуться в свої квартири вже до кінця цього року.

Про це повідомили у КМДА, передає СтройОбзор. 

В результаті ракетного удару в будинок на вулиці Богатирській пошкодженими були 100 квартир із 144. Повністю були зруйновані дві стінові панелі сходових клітин, ліфтова шахта, частково – сходи та сходові майданчики, перегородки, вибиті вікна. Фахівці, які здійснювали експертизу, встановили, що будинок придатний до відновлення.

 «Тут виконали роботи з демонтажу порушених конструкцій, очистили поверхні стін, стель та підлог від нагару; виконали монолітні роботи з відновленню пошкоджених залізобетонних конструкцій. Демонтували та встановили новий ліфт у одному під’їзді та відремонтували ліфти у двох під’їздах. Завершили роботи з відновлення та утеплення фасаду, оновили пошкоджені інженерні мережі, замінили вікна, зробили ремонт у пошкоджених квартирах та місцях загального користування, відремонтували дах. Тож після реконструкції ця 9-ти поверхівка відповідає всім сучасними енергоефективним нормам. У свої помешкання вже повертаються люди», – сказав мер Віталій Кличко.

У 27-поверховий будинок на проспекті Лобановського російська ракета влучила на третій день повномасштабної війни. Були пошкоджені квартири на верхніх поверхах, частина зовнішньої стіни з одного боку була зруйнована. В будинку 126 квартир. Постраждали 16 помешкань.

На об’єкті здійснили унікальні роботи – з боку, де уламок ракети зніс частину стіни, влаштували новий монолітний залізобетонний каркас будинку. Звели заново цегляні перегородки, встановили вікна, облаштували нову покрівлю. Також встановили один новий пасажирський ліфт та два відремонтували. Завершили внутрішні сантехнічні, електромонтажні та завершують оздоблювальні роботи. В частині пошкоджених квартир місто зробило соціальний ремонт. В частині – під оздоблення, як попросили мешканці.