У зруйнованому будинку на Жилянській проведуть ще одну експертизу

Жилянській, 116А

Столична влада, реагуючи на депутатський запит і публікації в ЗМІ, призначила нову експертизу будівлі по Жилянській, 116-а на предмет можливості відновлення цієї історичної споруди на київському Подолі.

Про це повідомила депутатка Київради Ксенія Семенова, передає СтройОбзор.

Заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп стверджує, що 21 серпня 2023 року у Департаменті будівництва та житлового забезпечення відбулася робоча зустріч за участю зацікавлених сторін. Водночас жителі будинку стверджують, що вони не були запрошені на зустріч та не знають, хто ці «зацікавлені сторони».

В’ячеслав Непоп заявляє, що технічне обстеження будинку за замовленням держпідприємства «Проектний інститут “Київський промбудпроект”» не відповідає діючим нормативно-правовим документам. Тому КП Київекспертиза проведе ще одне обстеження.

СтройОбзор нагадує, що мешканці історичного будинку на вулиці Жилянській 116а, зруйнованого російським дроном у жовтні минулого року, замовили експертизу технічного стану будівлі. Її висновки – діаметрально протилежні експертизі, яку зробила КМДА. Після того, як мешканці замовили державну експертизу та оприлюднили результати, місцева влада продовжила їх ігнорувати.