Витрати на оренду техніки під час будівництва Подільського мосту завищили на 24 млн гривень

Подільский міст

Повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами в особливо великих розмірах керівнику генпідрядної організації, яка здійснює будівництво Подільського мостового переходу.

Про це повідомили у прокуратурі Києва, передає СтройОбзор. 

У квітні 2017 року між КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва» та генпідрядником укладено договір щодо виконання робіт по об’єкту: «Будівництво Подільського мостового переходу через р. Дніпро у м. Києві». Надалі, у червні 2023 року між КП «Дирекція з будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва», генпідрядником та підрядною організацією підписані акти приймання виконаних будівельних робіт в частині витрат на експлуатацію машин і механізмів (компресори дизельні, крани на автомобільному ходу, насоси борові, бурова установка для влаштування паль).

Порядок формування ціни на орендовану техніку передбачено нормами ДСТУ, на основі якого складалась проектно-кошторисна документація. Згідно висновку будівельно-технічної експертизи, завищення витрат на оренду вказаної техніки становить понад 24 млн грн.

Наразі керівнику генпідрядної організації повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Слідство триває.