Забудовник обіцяє реставрувати Лукʼянівський парк залізниці

Будівля Лук’янівського парку міської залізниці

Будівлю Лук’янівського парку міської залізниці буде збережено та реставровано згідно з погодженим проєктом, що передбачає збереження фасаду, геометричних розмірів, поверховості тощо.

Девелопер Arricano, що відповідає за технічний нагляд за будівництвом на вулиці Дегтярівській, 7А та 7Б, обіцяє зберегти та реставрувати споруду Лук’янівського парку міської залізниці, передає СтройОбзор із посиланням на Хмарочос. 

Заступник директорки Департаменту охорони культурної спадщини Дмитро Перов прокоментував, що у них відсутні погодження на проведення не лише реставраційних, а й будь-яких інших будівельних робіт за цією адресою. Дмитро уточнив, що у лютому 2022 року Департамент надав дозвіл на виконання робіт на об’єктах на вулиці Дегтярівська, 7-А та 7-Б, але термін дії зазначеного дозволу закінчився у липні 2023 року. Дію дозвільної документації забудовник не подовжив.

«Для продовження дії дозвільної документації забудовник має звернутися з повним пакетом проєктно-планової документації на адресу Департаменту охорони культурної спадщини», – зазначив він.

СтройОбзор нагадує, що будівлю Лук’янівського парку почали демонтувати два тижні тому.