Кращі забудовники та новобудови 2021 року

Український Будівельний Олімп-2021

У серпні підведені попередні підсумки премії «Український Будівельний Олімп-2021». Професійною нагородою відзначені столичні і регіональні будівельні компанії та новобудови.

Як повідомили СтройОбзору, в Експертну Раду премії входять представники професійних спілок та асоціацій підприємців, ріелторів, фахівців з нерухомості. Відбір Лауреатів премії здійснюється методом експертних оцінок. Основними критеріями відбору є репутація компанії в професійному співтоваристві; наявність інновацій, технічних і технологічних нововведень; виконання зобов'язань перед клієнтами; нові проекти, програми, об'єкти житлової нерухомості.

Будівельні компанії

КИЇВ. У номінації «Забудовник року. Досвід, професіоналізм, відповідальність» нагороджено компанію Інтергал-Буд, яка зводить зараз в столиці кілька масштабних житлових комплексів, а також відрізняється динамічними темпами розвитку і широкою географією будівництва, високим рівнем комфорту і якості забудов, вигідними цінами і власними довгостроковими програмами розстрочки.

У сегменті промислового будівництва премійована київська компанія АртБудСервіс в номінації «Лідер галузі промислового будівництва і логістики» за провідні позиції на ринку будівництва та модернізації промислових, комерційних і адміністративних об'єктів, успішне управління проектами відомих міжнародних брендів, професійне проектування та інжиніринг.

Девелопером року визнана компанія BudCapital, яка вже понад 10 років займається будівництвом сучасних житлових комплексів і стала учасником близько тридцяти проектів житлової нерухомості, в тому числі таких відомих як Вежа на Ломоносова, Новопечерський Вежа, Mirax, Manhattan City і Star City.

ДК Cityconsult Development премійована в номінації «Провідний девелопер Київщини. Стрімкий розвиток і масштабне будівництво» за реалізацію великих житлових проектів комфорт, бізнес та еліт-класу, створення сучасних міських просторів з естетичної та функціональної архітектурою, розробку індивідуальної концепції для кожного житлового комплексу, застосування інноваційних будівельних технологій.

ДК Comfort Life відзначена премією в номінації «Професійний девелопер: сучасні технології та новаторські рішення» за реалізацію масштабних проектів житлової нерухомості в найближчому столичному передмісті, оригінальні архітектурні рішення та концепції житлових комплексів, сприятливу екологічну середу та благоустрій прибудинкових територій, застосування передових технологій будівництва, командний професіоналізм та гнучку цінову політику.

Азіл Девелопмент Груп нагороджена в номінації «Професійний рівень будівництва. Прогресивні технології та якісні матеріали» за застосування енергоефективних технологій та дотримання міжнародних трендів в будівництві та архітектурі. Житло цього девелопера відрізняється сучасною авторською архітектурою, сертифікованими екологічно чистими матеріалами, зручною транспортною розв'язкою і розвиненою місцевою інфраструктурою.

У номінації «Лідер малоповерхового будівництва» нагороджена Смарт Девелопмент, в портфелі якої зараз близько 20-ти власних проектів (котеджні еко-містечка, таунхауси, дуплекси, квадрекси, клубні містечка). Компанія повного циклу інтегрує малоповерховий формат індивідуального житла в розвинену соціальну інфраструктуру столиці, застосовуючи енергоефективні технології та оригінальні концептуальні рішення.

Компанія Білий Шоколад відзначена премією в номінації «Надійний девелопер. Європейські стиль і якість будівництва» за багаторічний досвід фінансування, проектування і будівництва житлових комплексів та котеджних містечок в екологічно чистому передмісті столиці. Новобудови компанії відрізняються єдиним архітектурним стилем і ландшафтним дизайном, наявністю інфраструктури та благоустроєм.

У номінації «Професійний забудовник: доступне і якісне житло» відзначена STALA development group, новий бренд компанії Еврохутор, яка більше 15 років будує стильні котеджні містечка та затишні індивідуальні будинки в найближчому столичному передмісті. Компанія використовує європейські технології, проекти, обладнання.

ECOBUD Building Croup премійована в номінації «Європейський рівень будівництва: сучасна архітектура, якість і надійність» за виконання комплексних будівельно-монтажних робіт будь-якої складності, будівництво та сервісне обслуговування житлової та комерційної нерухомості.

РЕГІОНИ. Прикарпатська компанія Blago developer відзначена премією в номінації «Провідний девелопер Івано-Франківщини» за майже 20-річний успішний досвід будівництва якісного житла, від економ-до еліт-класу, клієнтоорієнтованість, репутацію надійного, професійного забудовника, а також запуск 12-ти будівельних проектів в різних районах Івано-Франківська, широкий асортимент житла і великий вибір планувань.

Львівський забудовник «Кворум» нагороджений за Високу якість та надійність будівництва, інноваційні технології та доступні ціни. Компанія вже більше 10 років успішно будує і здає житлові комплекси, котеджні містечка, офісні та бізнес центри, застосовуючи якісні матеріали, інноваційні технології та нестандартні рішення.

Одеська група компаній ZEZMAN премійована в номінації «Провідний девелопер Чорноморського регіону: прогресивні рішення та інновації» за професійне управління інвестиційними проектами в сфері нерухомості. Новобудови девелопера відрізняються оригінальною концепцією і відповідають сучасним трендам урбаністики.

Компанію Graf Development з Одеси нагороджено в номінації «Регіональний забудовник року. Висока якість та екологічність, престиж та благоустрій» за зведення унікального житла клубного формату, застосування інноваційних технологій і високо якісних матеріалів, дотримання європейських стандартів і сучасний архітектурний стиль.

Житлові комплекси

КИЇВ. Серед київських новобудов премією відзначений ЖК Причал 8 в номінації «Сучасний еко-простір для комфортного життя та відпочинку» за вдале розташування на березі озера, облаштування набережної та пляжу, а також за різноманітність квартирних планувань, вигідну програму інвестування, наявність системи «розумний дім», опалювального підземного паркінгу, цілодобової охорони і відеоспостереження.

У номінації «Проект року. Інвестиційна привабливість та вигідні умови придбання» премійовано 4U, комплекс із сучасним дизайном, багаторівневими формами, панорамним склінням. Інтегрованість у соціальну інфраструктуру столиці, двір без машин і наземний паркінг, а також вигідні умови розстрочки роблять це житло привабливим для інвесторів. ЖК Eco Dream нагороджений премією в номінації «Сучасне якісне житло: сприятлива екологія, енергоефективність та вигідні умови придбання» за оригінальну концепцію, яка відображає прагнення людини жити в гармонії з природою і турботу про екологію життєвого простору. Різноманітні планування квартир з мальовничими панорамними видами - ще одна перевага цього житла.

ЖК Сучасний квартал премійований в номінації «Новий стандарт сучасного житла: енергоефективність, благоустрій та доступні ціни» за благоустрій, панорамне скління будинків, різноманітні планування, а також можливість покупки квартири в кредит або в вигідну розстрочку. Комплекс складається з трьох 16-поверхівок і зводиться в районі з добре розвиненою соціальною інфраструктурою.

Кращим житлом для всієї родини визнаний ЖК Святобор. Усередині комплексу передбачено зелений простір з місцями для відпочинку, розваг, спорту. Серед переваг цього житла - підземний паркінг, власний парк, цілодобова охорона, просторі планування. Забудовник комплексу - відомий київський девелопер City One Development.

У номінації «Міжнародні стандарти престижу та якості сучасного житла» премійовано ЖК Life Story. В основі концепції цього комплексу - екологічність, комфорт і практичність. Серед особливостей - лаконічна сучасна архітектура, лаунж-зона на даху, дизайнерські холи, упорядковане прибудинковий простір. У квартирах передбачено панорамне скління, високі стелі та тераси, з красивими видами.

Академ-Квартал, масштабний житловий комплекс з 9 будинків різної поверховості, нагороджений в номінації «Комфортне якісне житло за доступними цінами» за інтегрованість в розвинену столичну інфраструктуру, зручну транспортну розв'язку, а також єдиний архітектурний стиль, озеленення прибудинкової території і доступну іпотеку.

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ. Серед новобудов столичного передмістя нагороджений ЖК Емоція (Хотів) в номінації «Краще співвідношення ціни, якості та комфорту» за вдале поєднання затишку заміського життя і зручностей столичної інфраструктури. Серед переваг цього житла розташування на природі, малоповерховість, сучасна архітектура, двір вільний від авто, власна парковка, функціональні планування, квартири з двориками.

Заміським комплексом року визнаний ЖК Orange Park (Крюковщина), масштабний проект з тридцяти чотирьох багатоквартирних будинків, спроектованих в єдиному архітектурному стилі. Квартальна забудова комплексу дозволяє облаштовувати проїзди та наземні паркувальні місця для автотранспорту, а також упорядковувати прибудинкову територію (прогулянкові алеї, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, велопарковки).

ЖК На Прорізній (Гостомель) відзначений премією в номінації «Мальовничий заміський квартал: європейська якість, благоустрій і комфорт» за застосування енергозберігаючих технологій і сучасних будівельних матеріалів, а також зручну еко-локацію, поруч зі столицею, оригінальну архітектурну стилістику, власну інфраструктуру, ландшафтний дизайн та власний паркінг.

Кращим проектом столичного передмістя визнаний ЖК Riverside (Погреби), масштабний заміський комплекс, який гармонійно інтегрований в екосистему передмістя Києва. Одна з основних концепцій комплексу (спорт і турбота про здоров'я) втілена в організації громадського парку Wellness City Park. Тут також передбачені місця для відпочинку, прогулянкові алеї, променада уздовж водного каналу з кафе, рестораном і пляжною зоною.

РЕГІОНИ. Серед регіональних новобудов в номінації «Краща архітектурно-містобудівна концепція багатофункціонального комплексу» нагороджений ЖК High Hills (Харків), який втілює концепцію Live & Shop & Work & Play, з житловими та офісними приміщеннями, торгово-розважальними зонами, місцями для відпочинку, басейном і BBQ-зоною на даху. Комплекс зводиться в діловому центрі Харкова, поруч з основними пам'ятками міста.

Запорізький комплекс Legenda премійований в номінації «Краща архітектурна концепція житлового комплексу в м Запоріжжя» за вдале розташування в районі з розвиненою соціальною інфраструктурою, поруч з міською набережною та руслом Дніпра, а також сучасну архітектурну стилістику, дизайнерські рішення та благоустрій прибудинкової території.

ЖД Стрітенський (Полтава) відзначений премією в номінації «Краща новобудова Полтави: безпека, якість і комфорт» за застосування сучасних технологій будівництва, стильний декорований фасад, енергоефективність (зовнішнє утеплення, якісні вікна, індивідуальне опалення). У будинку, який вже зданий в експлуатацію, є просторі квартири з функціональними і практичними плануваннями, комерційні приміщення для бізнесу, підземний паркінг.

Премією «Український Будівельний Олімп», заснованою в 2006 році, щорічно відзначаються будівельні проекти, компанії, бренди.