На Харківщині створюють сучасну медико-санітарну частину для рятувальників ДСНС

Олег Синегубов

За дорученням начальника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова його заступниця Олена Логвинова ознайомилася з перебігом ремонтних робіт медико-санітарної частини, яку в координації з ДСНС створюють для рятувальників регіону.

Про це повідомила Харківська обласна військова адміністрація, передає СтройОбзор.

«Харківщина як прифронтовий регіон щодня стикається з викликами, зумовленими військовою агресією рф. Системно розширюємо, розвиваємо та посилюємо спроможності мережі закладів охорони здоров'я. Цей напрямок роботи перебуває на постійному контролі начальника ХОВА Олега Синєгубова. Модернізація медичної інфраструктури стане надійним фундаментом для надання якісних медичних послуг, зокрема для наших рятувальників», — наголосила Олена Логвинова.