Екс-чиновницю запідозрили у порушеннях під час відновлення будинку на Салтівці
Колишній співробітниці Харківської міської ради повідомлено про підозру у службовій недбалості, яка призвела до багатомільйонних збитків для міського бюджету.
За даними слідства, у грудні 2023 року Управління з будівництва, ремонту та реконструкції Департаменту ЖКГ Харківської міськради уклало договір на аварійне відновлення багатоквартирного будинку на вулиці Бучми, пошкодженого внаслідок російських обстрілів. Роботи фінансувалися за рахунок державної субвенції, виділеної на ліквідацію наслідків збройної агресії РФ.

Слідство встановило, що підрядник завищив обсяги виконаних робіт з утеплення технічного поверху та незаконно застосував додаткові коефіцієнти при розрахунку вартості ремонту. Попри це, посадовиця, яка виконувала обов’язки інженера з технічного нагляду, підписала акти виконаних робіт, не перевіривши їх достовірність.
На підставі цих документів підрядник отримав повну оплату за договором. У результаті територіальній громаді Харкова було завдано збитків майже на 3 мільйони гривень.
Екс-чиновниці оголошено підозру за статтею про службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки. Досудове розслідування триває.