ЖК Nordica Residence: триває будівництво другої та третьої черг — жовтень 2025

nordica-residence

У жовтні 2025 року на будівельному майданчику житлового комплексу бізнес-класу Nordica Residence тривають активні роботи. Зведення об’єктів відбувається згідно з графіком, а темпи виконання робіт відповідають плану розвитку другої та третьої черг.

nordica-residence

Перший паркінг: завершення оздоблення

У першому підземному паркінгу виконано залиття стяжки на -1 поверсі на 90%, тривають оздоблювальні роботи. На -2 поверсі рівень готовності стяжки становить близько 40%. Ці роботи забезпечують комфорт та безпеку майбутніх мешканців комплексу.

Друга черга: завершення ключових інженерних робіт

У межах другої черги у другому будинку завершено розкладку труб мереж опалення, вентиляції та водопостачання до 24 поверху. Виконується залиття стяжки, а покрівельні роботи вже завершено на 100%. Монтаж ліфтів триває, активно прокладаються електричні мережі.

У третьому будинку розпочато штукатурні роботи на 11–12 поверхах. Паралельно ведуться фасадні роботи та завершується встановлення двох ліфтів. Заливка стяжки виконана до 14 поверху. Також триває облаштування індивідуального теплового пункту (ІТП) і щитових.

Паркінги та інженерна інфраструктура

У другому паркінгу розпочато прокладання електричних мереж. Роботи ведуться із застосуванням сучасних матеріалів і технологій, що гарантують довговічність та енергоефективність систем.

Третя черга: старт будівельних робіт

У межах третьої черги, у четвертому будинку, розпочато влаштування ростверку — важливого етапу для подальшого зведення монолітного каркасу.

Nordica Residence — сучасність у кожній деталі

Nordica Residence — це сучасний житловий комплекс бізнес-класу на Печерську, який поєднує скандинавську архітектуру, технологічність і комфорт. Проєкт вирізняється ергономічними плануваннями, розвиненою інфраструктурою, підземним паркінгом і безпекою на рівні преміум-класу.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Nordica Residence. Забудовник РІЕЛ. АДРЕСА - Залізничне шосе, 45а. РАЙОН - Печерський. МЕТРО - Либідська. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 7, 9, 26. АКТИВНІСТЬ - будується.