Учасникам корупційної схеми повідомили про підозру в розтраті понад 3 млн грн на ремонті парків

Растрата средств

Семи учасникам корупційної схеми повідомлено про підозру в заволодінні бюджетними коштами при ремонті столичних парків.

Про це повідомила Київська міська прокуратура, передає СтройОбзор.

У 2024 році комунальне об'єднання «Київзеленбуд» уклало з приватним товариством договори на ремонт парків «Нивки», «Орлятко», «Радунка» та «Юність». Підозрювані вносили до кошторисної документації завищену вартість будівельних матеріалів — зокрема бетонних сумішей, армувальних сіток, кабелів живлення та плитки. За результатами експертиз встановлено, що за чотирма договорами «Київзеленбуд» переплатив за ремонти понад 3 млн грн.

Підозри отримали семеро осіб: фактичний власник підрядного товариства — організатор схеми; колишній заступник генерального директора «Київзеленбуду» — співорганізатор, який забезпечив розробку завищеної кошторисної документації; заступник начальника управління та провідний фахівець відділу кошторисної роботи «Київзеленбуду»; троє працівників підрядного товариства. Їхні дії кваліфіковано за ч. 5 ст. 191 КК України — санкція передбачає від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.