Новини будівництва МФК MAYAK червень 2024

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • ВЕЖА: Моноліт та мурування – завершено. Почали демонтаж будівельного крана. Покрівля терас – у залишку 27 поверх (пристібка крана). НВФ – монтаж алюмінієвих композитних панелей, кронштейнів та утеплювача на 26-29 поверхах, підсистема scanroc та оздоблення клінкером на кутах будівлі – 25. Ніші під зовнішні блоки кондиціонерів – 30 поверх. Скління – виконано без ділянок пристібки крана. Ліфти: монтаж обладнання у 3-х шахтах. Чорнова штукатурка у МЗК – виконано. Монтаж керамограніту на стіни та підлогу – роботи на 26 поверсі та вище. Фарбування стель – передані в роботу 3-11 поверхи. Монтаж дверей у квартири – 3-8 поверхи.  Триває встановлення огороджень на сходових клітках.
  • СТИЛОБАТ: Завершують встановлення огорож по парапетах. Оздоблення керамогранітом підлоги та стін: у МЗК виконано з -1-по -3 рівні, ліфтовий хол – роботи на -1,-3,-4 рівнях.
  • ВНУТРІШНІ МЕРЕЖІ КОМПЛЕКСУ: Зливова каналізація: у залишку ізоляція в котельні. Відведення конденсату для зовнішніх блоків кондиціонерів – виконано по 29. Госп.-побутова каналізація: виконано. Опалення: розведення – 30 поверх, стояки – виконано, підключення до гребінок – виконано 2-16 та 22-26 поверхи. Водопостачання: розведення – виконано 29 поверх, стояки – завершено. Електропостачання: прокладання кабельних ліній під освітлення (бра) виконано. Розведення силових ліній живлення квартир – виконано 2-10 поверхи.Слабострумові мережі: монтаж кабельних ліній під СКД та відеоспостереження – виконано.
  • ЗОВНІШНІ МЕРЕЖІ: монтаж обладнання в КТП.
  • БЛАГОУСТРІЙ: Триває монтаж габіонів та формування клумб.  Встановлюють декоративні решітки на зливостоки.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.