Новини будівництва МФК MAYAK квітень 2023

MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • Вежа: Бетонуємо 17 поверх моноліту висотки над нульовим рівнем (дах стилобату). Кам’яна кладка та влаштування вентиляційних каналів – по 12 поверх.
  • Стилобат: Мурувальні роботи завершено, триває підготовка до оздоблення фасаду клінкерною цеглою – змонтовано демонстраційні зразки. Монтаж алюмінієвих стійко-ригельних систем виконаний на 99%, мультифункціональні склопакети (скло від guardian glass) – 98%. Влаштування кругової рампи з боку ЖК «Амстердам» завершено. на прилеглій до рампи ділянці виконується фундаментна основа під влаштування завершальної частини стилобату та опалубка для з'єднання його з підпірною стіною. На готовій частині експлуатованої покрівлі стилобату триває планування простору та влаштування фінішного покриття. на -4 рівні стилобату "пиріг" покриття виконаний на 50%.
  • Пожежна безпека: Продовжується влаштування систем димовидалення та пожежної вентиляції у стилобаті. Розпочали монтаж автоматичної системи пожежогасіння. прокладання кабелів та монтаж  спринклерного водяного пожежогасіння на -4 рівні виконано на 80%. також встановлені напірні баки.
  • Зовнішні мережі: завершили врізання побутової та зливової каналізації у діючу централізовану мережу інженерних комунікацій міста. перейшли на постійну схему водовідведення.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.