Новини будівництва МФК MAYAK червень 2023

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK виконуються роботи:

  • Вежа: Бетонуємо 20-21 поверхи моноліту над нульовим рівнем (дах стилобату). Кам'яна кладка зовнішніх стін виконується на 14-16 поверхах, влаштування міжквартирних перегородок та вентканалів – 7-8 поверхи. Основні конструкції віконних систем на базі алюмінієвого профілю від schüco виконуються на 10 поверсі, кутові – по 12. Скління двокамерними мультифункціональними склопакетами – 8-9 поверхи. 
  • Стилобат: Оздоблення фасаду клінкерною цеглою – виконали 15%. Продовжується влаштування "пирога" покрівлі стилобату над колонами і на ділянці з'єднання стилобату з підпірною стіною. Тераси з -1 по -3 рівні та проїзд -4 рівня готові до фінішного покриття. Фундаментні балки з боку жк амстердам − 40%. Продовжується розробка ґрунту для підпірної стіни та облаштування проїзду до кругової рампи з боку жк "фестивальний".
  • Внутрішні мережі: Починаємо монтаж систем зовнішнього та внутрішнього (розведення по стилобатній частині) електропостачання. Кабельну продукцію від одного з найкращих вітчизняних виробників "запорізького заводу кольорових металів" доставили на майданчик.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.