Новини будівництва МФК MAYAK жовтень 2022

МФК MAYAK

Як повідомили СтройОбзор в компанії Daytona Development Company на майданчику МФК MAYAK залитого за минулий місяць 1785 м3, що на 44% більше за попередній місяць (1236 м3) та більш ніж удвічі перевищує показник червня (814 м3).

Монолітний каркас вежі вийшов за нульову позначку. бетонування колон, ліфтових діафрагм та влаштування опалубки плити перекриття триває на рівні 5-го (комерційного) поверху. почали влаштування вертикальних елементів 6-го (першого житлового) поверху вежі.

МФК MAYAK

Уздовж підпірної стіни продовжуємо роботи зі з'єднання стилобату з висотною частиною. виконано плити перекриття цокольного, 1-го та 2-го рівнів, йде підготовка до бетонування перекриттів над 3-м та 4-м (останнім) рівнями стилобату.

Кладка у стилобатній частині виконана на 50%. іде підготовка до влаштування вентильованого фасаду та скління — проведені заміри, очікуємо на постачання матеріалів.

З боку ЖК «Фестивальний» бетонування кругової рампи заїзду в паркінг триває на 3-му рівні. З боку ЖК «Амстердам» закінчено земляні роботи з влаштування кругової рампи виїзду з паркінгу. Уздовж ЖК «Фестивальний» виконуються огороджувальні конструкції для влаштування під'їзної дороги до паркінгу.

Бетонування 15-метрових колон вхідної групи завершено.

Також виконані роботи з влаштування тимчасово-постійних мереж водопостачання та зливової каналізації.

Довідка СтройОбзор: Новобудова МФК MAYAK. ЗАБУДОВНИК - Daytona Development Company м.ДНІПРО. АДРЕСА - вул. Січеславська Набережна. РАЙОН - Соборний. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 36. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита.