50 кращих бізнес-ідей 2020–2021 років: нагородження переможців

Интергал-Буд

23 липня відбулося оголошення переможців конкурсу «Топ-50 бізнес-ідей 2020–2021 років», який будівельна компанія «Інтергал-Буд» провела у партнерстві з онлайн-медіа MC.today.

Захід з нагоди оголошення переможців пройшов відразу на двох локаціях: на будівельному майданчику одного з кращих столичних ЖК бізнес-класу CITY HUB відбулося урочисте нагородження переможців, а опісля у залі конференц-холу «Оазис» гості свята взяли участь в нетворкінгу з мотиваційними спікерами.

Гості заходу були неабияк здивовані першою локацією, адже переважна більшість з них ніколи не були на будівництві житлового комплексу. Організатори ж церемонії зробили все, аби відвідувачі почували себе в безпеці та отримали якомога більше позитивних емоцій. Червона доріжка, яскраво оформлена сцена та по-справжньому будівельний антураж навколо стали головною родзинкою вечора.     

На захід були запрошенні усі 50 конкурсантів зі всієї України. Завітали на церемонію нагородження й члени журі: Анна Лаєвська, комерційна директорка компанії «Інтергал-Буд», Артем Макеєв, керівний партнер та CEO Unit School of Business та Іцхак Пінтосевич, почесний професор бізнес-школи «Cинергія» та президент Міжнародної асоціації коучів IPACT.

Отже, переможцями конкурсу стали:

3 місце: Олена Сосєдка з бізнес-ідеєю відкритої екосистеми для створення фінансових проєктів, навіть банків.

2 місце: Тетяна Скорнякова та Сергій Шелест з бізнес-ідеєю: пристрій для дезінфекції повітря в салоні краси та вдома.

1 місце: Андрій Буренок, з бізнес-ідеєю: школа маркетингу tripmydream Academy.

Андрій Буренок також отримав спеціальний приз — менторську зустріч з Іцхаком Пінтосевичем.