Alliance Novobud запускає програму для військовослужбовців з придбання житла

Alliance Novobud

З метою підтримки та подяки за внесок у захист України девелопер Alliance Novobud запускає спеціальну програму для військовослужбовців за контрактом та працівників сектору безпеки й оборони. За умовами пропозиції, вони можуть придбати квартиру в розтермінування до 18 місяців без дорожчання та з першим внеском від 300 тис. грн. 

Придбати квартиру за спецпрограмою можуть як особисто військовослужбовці, так і члени їхньої родини (батьки, дружина/чоловік, діти, брат/сестра). Для укладання угоди військовослужбовець чи будь-хто з членів його родини повинен надати документ, який підтверджує, що він чи хтось з представників родини дійсно знаходиться на військовій службі за контрактом або працює в секторі безпеки й оборони.

Для наочності наведемо приклад розрахунку щомісячного платежу для однокімнатної квартири на 42,58 м2 у житловому комплексі Krona Park II, що зводиться в Броварах. Будинок №12, здача у II кварталі 2024 року:

  • Термін розтермінування: 18 місяців
  • Повна вартість квартири: 1 470 867 грн
  • Перший внесок: 300 000 грн
  • Фіксований щомісячний платіж на весь строк розтермінування: 65 104 грн    

Розрахунок першого внеску за окремими квартирами в межах різних житлових комплексів здійснюється індивідуально. Alliance Novobud завжди йде назустріч клієнту, тож готовий запропонувати найкращі умови оплати. Програма для військовослужбовців передбачає реалізацію кількох етапів, тож перший етап, умови якого описані вище, діє до 31 жовтня 2022 року. Про впровадження наступних етапів та їхніх умов інформуватимемо додатково.  

Спеціальна пропозиція діє у всіх проєктах девелопера, а це три проєкти у Броварах: Krona Park IIMadison Gardens«Лавандовий» (адреса відділу продажу: м. Бровари, вул. В. Чорновола, 8A) та два проєкти у столиці: Montreal House та Illinsky House (адреса відділу продажу: м. Київ, вул. Іллінська, 22).  

Завітайте у наші відділи продажу та переконайтеся, що придбання квартири стає реальністю з вигідними пропозиціями від девелопера Alliance Novobud!