Black Friday у Park Lake City! Ексклюзивна вигода на квартири у заміському комплексі

Park Lake City

До уваги інвесторів! До чорної п'ятниці у заміському комплексі бізнес-класу Park Lake City VITA стартує ексклюзивна вигода на квартири до 10%!

Встигніть обрати квартиру мрії та придбати її на ексклюзивних умовах! Пропозиція розповсюджується на обмежену кількість квартир та діє до 26 листопада.

Обираючи квартиру у заміському комплексі VITA, ви отримуєте суттєві переваги у вигляді власної водойми, стильної архітектури, а також квартир з терасами і власними двориками.

Комплекс розташований за Києвом, у мальовничій природній локації, тож ви назавжди забудете про міську метушню та шум мегаполісу, і будете дихати тільки свіжим повітрям.

Park Lake City VITA – комплекс бізнес-класу з власною розвиненою інфраструктурою та високим рівнем сервісу. Мешканці мають доступ до власного озера, де можуть кататись на SUP-бордах чи каяках, піщаного пляжу, бігової доріжки навколо водойми, а також до всього необхідного для життя – магазини, кав'ярня, ресторан, дитячий садок та початкова школа.

На території комплексу працюватиме цілодобова охорона і відеоспостереження, а пропуск здійснюватиметься за індивідуальними картками.

Дізнавайтесь більше подробиць про комплекс та про ексклюзивну пропозицію у нашому відділі продажу.