Budcapital відзначили премією «Український Будівельний Олімп»

BudCapital

Експертна рада професійної премії «Український будівельний Олімп» визначила кращі будівельні компанії та житлові комплекси країни у 2020-21 роках.

В результаті дослідження перемогу в номінації «Девелопер року» отримала компанія BudCapital. Зокрема, забудовника відзначили нагородою за стабільність, якість і професійність.

Протягом 13 років на ринку нерухомості девелопер пропонує широке розмаїття планувань і площ, цінових пропозицій та архітектурно-інженерних рішень, особливостей розташування і транспортної доступності. У BudCapital ви зможете вибрати саме ту нерухомість, яка найкраще підійде під ваш запит, і приєднатися до числа щасливих власників житла у 27 проєктах компанії, — підкреслили організатори премії.

Премією «Український будівельний Олімп» з 2006 року щорічно відзначаються найбільш значущі будівельні компанії та проєкти країни. Список номінантів складається з урахуванням результатів моніторингу будівельного ринку. Ключовими критеріями при оцінюванні є ділова репутація та виконання зобов’язань, фінансово-економічна стабільність, динаміка розвитку та використання прогресивних технологій. Переможців визначає експертна рада премії, яка складається з представників громадських професійних об‘єднань та наукових закладів, які добре знають вітчизняну будівельну галузь, але не беруть безпосередньої участі в підприємницькій діяльності.