Будинки ЖК «Львівський Квартал» повністю відновлено після влучання російських ракет

Львівський Квартал

Два будинки житлового комплексу «Львівський Квартал» в які понад рік тому влучили російські ракети – повністю відновлені. Завдяки зусиллям міської влади та оперативному реагуванню Корпорації Нерухомості РІЕЛ, усі роботи виконані вчасно і якісно.

«Корпорація Нерухомості РІЕЛ активно долучилася до процесу відновлення. Ще в перші дні після прильоту, поки місто визначалося із джерелами фінансування, ми відразу профінансували термінові експертизи, термінові протиаварійні та проєктні роботи з відновлення на суму понад три мільйони гривень» – розповів операційний директор КН РІЕЛ Любомир Голубовський.

Львівський Квартал

Одразу після влучання, як тільки дозволили рятувальники, фахівці РІЕЛ облаштували тимчасове укріплення колон і пілонів, додатково змонтували металеві рами й опори для підтримки певних горизонтальних елементів, почали відновлення гідроізоляції фундаменту тощо.

Львівський Квартал

«Коли місто узгодило всі процедурні моменти і виділило фінансування, до роботи приступило комунальне підприємство Житлоінвестбуд-УКБ, яке відбудувало зруйновані об’єкти»,  – пояснив Любомир Голубовський.

Львівський Квартал

Окрім відновлення самого ЖК за бажанням деяких власників було зроблено соціальні ремонти в квартирах.

Також об'єкт проінспектував міський голова Віталій Кличко. Він поспілкувався із будівельниками і власниками помешкань. Мер задоволений реконструкцією та обіцяє, що за місяць майстри повністю відновлять благоустрій навколо будинків.