Comfort Life Development – ми відновили роботу!

Comfort Life Development

У такі важкі часи українського протистояння за незалежність. Разом ми пережили ракетні і артилерійські обстріли, руйнування будинків, цивільної інфраструктури. І війна ще не закінчилась. Однак незважаючи на всі ці складності ми поновили нашу роботу для вас! Наразі ми ремонтуємо пошкоджені будівлі та поступово відновлюємо будівництво нових черг.

Головний офіс компанії Comfort Life Development було повністю зруйновано. Наші житлові квартали дуже сильно постраждали від дій російського окупанта, але з перших днів визволення міст-героїв Ірпінь, Буча та Гостомель ми одразу виконали усе необхідне, щоб відновити в них інфраструктуру і мешканці могли повернутись до своїх домівок:

  • Відновили пошкоджені снарядами електромережі, подано електрику в квартири.
  • Запустили локальну каналізацію та водопровід.
  • Відремонтували газопровід та запустили газ у домівки.
  • Виконали всі необхідні звернення та експертні оцінки, подали запит на відновлення пошкоджень внаслідок бойових дій об’єктів інфраструктури та житлових будинків за державною програмою.

Роботи з відновлення тривають.

Comfort Life Development

Comfort Life Development - один із найбільших забудовників у Київській області. Ми щодня працюємо в умовах постійного тиску та ракетних обстрілів з боку російської федерації. Ми віримо у перемогу і поступово відновлюємо будівництво нових черг!

Дякуємо за розуміння! Україна вистоє та переможе, а ми все відбудуємо, щоб жити ще краще! Адже Comfort Life будує життя.