Гендиректор КН РІЕЛ про правовий бік будівництва поруч Солом’янського парку

Солом’янський парк

Генеральний директор Корпорації Нерухомості РІЕЛ Ростислав Мельник роз’яснив правову сторону врегулювання ситуації довкола будівництва поруч Солом’янського ландшафтного парку у столиці.

Про це СтройОбзору повідомли в пресслужбі компанії. 

«Якщо ми хочемо жити у правовій та демократичній країні, то свої права маємо відстоювати через мирні переговори або правоохоронні системи. А у Києві сформувалася така культура, що кожен громадянин, якому не подобається сусіднє будівництво, вважає, що він може блокувати і заважати працювати. Я сам неодноразово зустрічався з людьми, які вважали будівництво незаконним. У нас є вся містобудівна документація», – зазначив Ростислав Мельник.

Він також акцентував: «Будь-які питання можна вирішувати, оскільки ми живемо в демократичній країні, де люди мають свої права, а бізнес – свої. Це нормально, коли те, що я роблю, може комусь не подобатися – наше завдання знаходити компроміси і правильно реагувати на запити».

СтройОбзор нагадує, що Держінспекція архітектури та містобудування України (ДІАМ) проведе перевірку будівництва поряд із Солом'янським парком.