Група компаній DIM ввела в експлуатацію 3 та 4 будинки заміського ЖК Park Lake City

ЖК Park Lake City

Група компаній DIM повідомляє про отримання сертифікату, що засвідчує готовність об'єкта до експлуатації другої черги житлового комплексу Park Lake City, розташованого на 10 кілометрі Новообухівського шосе. Зазначеним документом Державної архітектурно-будівельної інспекції України введено в експлуатацію будинки №3 та №4 житлового комплексу.

Park Lake City

Попри повномасштабне вторгнення росії на територію України та складну економічну ситуація група компаній DIM продовжує свою роботу по будівництву та вводу в експлуатацію житлових комплексів у столиці та передмісті.

«Житловий комплекс Park Lake City не лише красивий та комфортний. Одними з головних його переваг є власні комунікаційні мережі та безпечне розташування у одному з найспокійніших напрямків передмістя столиці – Новообухівському шосе, - розповідає керуючий партнер групи компаній DIM Олександр Насіковський, - Безпека та комфорт – основні речі, які усі українці почали особливо цінувати після 24 лютого. І я впевнено можу заявити, що Park Lake City  повністю їм відповідає».

Нагадаємо, що перша черга цього житлового комплексу була введена в експлуатацію у липні 2021 року.

Довідка СтройОбзор: Заміський житловий комплекс Park Lake City – це перший в Україні заміський житловий комплекс бізнес-класу з власною водоймою, який розташований у мальовничій природній місцевості. Близькість до природи, свіже повітря, багато простору у поєднанні з необхідною інфраструктурою створюють тут умови для здорового і комфортного життя. Забудовник компанії DIM.  АДРЕСА - село Підгірці, Обухівського району, Київської області. КЛАС - бізнес. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 20 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - індивідуальне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - відкрита. Усі квартири Park Lake City з терасами, панорамними вікнами та мають функціональні й продумані планування, щоб дарувати мешканцям безмежний рівень комфорту. На перших поверхах Park Lake City запроєктовані сітіхауси – квартири з зеленим двориком площею від 25 до 125 м².