«Інтергал-Буд» запускає покращені умови придбання квартир з метою інвестицій

«Інтергал-Буд»

Компанія «Інтергал-Буд» підтримує діяльність приватних інвесторів, які купують нерухомість з метою її подальшого перепродажу, й запропонувала їм лояльні умови на купівлю квадратних метрів та новий сервіс викупу квартир BUYBACK.

Лояльні умови з придбання квартир полягають у зменшеній ставці при оформленні переуступки:
•    Від 10 квартир — 1,5%
•    Від 5 до 10 квартир (включно) — 3%
•    До 5 квартир — 5% (стандартна ставка)

Кількість придбаних інвестором квартир розраховується сумарно за всіма житловими комплексами та будинками компанії. Враховуються квартири, які оформлені на родичів інвестора I та II ступеня споріднення. Розмір відсотка встановлюється за кількістю квартир, які були придбані на момент оформлення конкретного договору переуступки, накопичувальним підсумком.

Сервіс викупу квартир BUYBACK працює у двох варіантах:
1. Забудовник готовий самостійно викупити квартиру в інвестора, яка була придбана ним на стадії будівництва. Крайній термін викупу — за 6 місяців до дати, вказаної в ПДКП.
2. Забудовник бере на себе продаж квартир за погодженою з покупцем ціною. У цьому випадку вартість переуступки містить в собі розміщення рекламних оголошень. Додатково сплачується 1% за послуги відділу продажів. З інвестором підписують відповідний договір.

«Компанія «Інтергал-Буд» не лише дозволяє своїм покупцям скористатися послугами переуступки, в той час, як деякі забудовники такі послуги не надають, а й запропонувала їм покращений сервіс. Впевнена, що створені нами лояльні умови залучать ще більшу кількість інвесторів та дозволять їм організувати сучасний прибутковий бізнес. Оскільки банківські депозити сьогодні не приносять бажаного прибутку, позаяк банки значно знизили ставки, інвестиції у нерухомість залишаються чи не єдиним способом вигідного вкладення коштів» — прокоментувала запуск покращених умов Анна Лаєвська, комерційний директор компанії «Інтергал-Буд».