INTERGAL CITY став партнером конференції Forbes 2031: як перемогти у світі, що мчить вперед

Интергал-Буд

3 червня відбулася перша велика конференція Forbes з моменту перезапуску видання у 2020 році. Редакція Forbes, герої зі сторінок видання та читачі зустрілися, аби обговорити, як зміниться світ, бізнес та суспільство через 10 років. Партнером заходу став флагманський проєкт компанії «Інтергал-Буд», житловий комплекс преміумкласу INTERGAL CITY.

Спікерами Forbes 2031 стали 25 представників різних сфер бізнесу, серед яких Андрій Ставніцер (TIS), Вікторія Тігіпко (TA Ventures), Борис Ґудзяк (Митрополит УКГЦ, голова Філадельфійської архиєпархії у США), Михайло Федоров (Мінцифри), Олександр Писарук (Райффайзен Банк Аваль), Інга Андреєва (Mastercard), Катя Солдак (Forbes USA), Вадим Роговський (3DLook), Дмитро Швець (Reface) тощо.

Програму конференції було поділено на три блоки: Disruption, «Глобальні українці» та Metatrends. Окрім того, відбулися виступи у форматі TedX Style від Вікторії Тігіпко та Інги Андреєвої. Вони розповіли, які зміни в найближчі 10 років чекають на сферу фінансів, медицини, розваг, дейтингу. Неабиякий інтерес гостей заходу викликала й бесіда віцепремʼєр-міністра Михайла Федорова з Тарасом Кицмеєм, засновником SoftServe, під час якої вони обговорили цифровізацію бізнесу.
Forbes 2031 завершилася демонстрацією британського місяцехода, який має українське коріння, від компанії Spacebit. Місяцехід може відправитися у свій перший політ уже цього року.

«Наш флагманський проєкт INTERGAL CITY — це місто майбутнього, місце, в якому житимуть, працюватимуть та творитимуть люди майбутнього, тож підтримка Forbes 2031 стала для нас справою честі. Тим паче, що конференція має ще й благодійну складову, адже всі кошти від продажів квитків будуть передані фонду «Таблеточки». Дякуємо організаторам за можливість долучитися до такого високого рівня заходу» — прокоментувала Ірина Міхальова, директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд».