INTERGAL CITY та CITY HUB стали партнерами провідних бізнесових подій липня

Интергал-Буд

У липні багатофункціональний комплекс преміумкласу INTERGAL CITY та житловий комплекс бізнес-класу CITY HUB від «Інтергал-Буд» стали партнерами двох провідних бізнесових подій, які відбулися у Києві.

14 липня на території Pochayna Event Hall пройшов GET Business Festival, який зібрав понад 3 000 підприємців та 70 бізнес-практиків. Спікери ділилися своїм досвідом зі слухачами на чотирьох сценах за тематичними потоками: маркетинг, піар, фінанси та HR. Будівельним партнером виступила компанія «Інтергал-Буд» з проєктами INTERGAL CITY та CITY HUB.

Головна мета GET Business Festival — обмін досвідом, обговорення подальшого розвитку та знаходження правильних рішень у кризовий період, в час, коли весь світ знаходиться в турбулентному стані. Слухачі заходу отримали практичні стратегії топових практиків UFuture, Vodafone Ukraine, ДТЕК, МАУ, АВК, FAVBET та інших великих компаній, долучилися до безплатних бізнес-консультацій та нетворкінгу.

А 15 липня відбувся перший від початку карантину офлайн-івент. На території інноваційного парку в Україні UNIT.City відбулося оголошення 30 успішних українок у бізнесі. «30 успішних українок у бізнесі» — проєкт про власниць та топменеджерок компаній, що займають лідерські позиції у своїх галузях. Вони представляють практично весь спектр українського бізнесу: від агропрому до фармацевтики й від промисловості до ритейлу.

Серед партнерів заходу — багатофункціональний комплекс преміумкласу INTERGAL CITY. Він пропонує сьогодні не лише якісну житлову нерухомість, а й великий перелік комерційних приміщень, які стануть запорукою прибуткового ведення бізнесу.

Будівельна компанія «Інтергал-Буд» та її житлові проєкти регулярно стають партнерами різноманітних бізнесових заходів, адже підтримка розвитку конкурентного бізнес-середовища — одна із запорук розвитку української економіки та добробуту населення країни.