Інтернет-видання «Вікенд у Києві» та компанія «Інтергал-Буд» запропонували киянам відгадати райони столиці за звуками

«Інтергал-Буд»

Відгадати район Києва, прослухавши звуки, які журналісти записали, прогулюючись столицею, запропонувало своїм читачам інтернет-видання «Вікенд у Києві» у партнерстві з будівельною компанією «Інтергал-Буд».

Автори проєкту «зашифрували» повсякденні звуки п’яти районів Києва у звукові доріжки та запропонували киянам відгадати, який з них належить тій чи іншій частині столиці. Спробувати на слух відрізнити звуки модного фестивалю від галасу на дитячому майданчику, гуркотіння метро від гудіння кавомашини можна за посиланням 

Окрім звуків як невід’ємної частини Києва, автори проєкту розказують й про житлові комплекси компанії «Інтергал-Буд», які зводяться в кожному зі згаданих районів.

«Наш проєкт — це не просто розважальний контент. Він може стати таким собі гідом столицею для тих, хто наразі обирає район для придбання квартири. Матеріал допоможе йому не лише обрати звуковий супровід, а й візуалізувати картинку майбутнього житла» — розказала Ірина Міхальова, директор з маркетингу компанії «Інтергал-Буд».