Хід будівництва Luxberry Lakes & Forest у серпні 2021

 Luxberry lakes & forest

У клубному житловому комплексі Luxberry lakes & forest від компаній BudCapital та Forum Capital., який зводиться в селі Козин в київському передмісті Конча-Заспа, активно тривають будівельні роботи.

Зокрема, в обох будинках, а також житловому кластері ЖК повністю завершили зведення монолітних каркасів і монтаж сходових маршів та майданчиків.

Наразі триває цегляна кладка зовнішніх стін – процес виконаний на 80% у першому шестисекційному та на 70% у другому трисекційному будинку. Внутрішні стіни та перегородки зведені наполовину. Також ці роботи розпочато в громадському кластері ЖК.

Крім того, в першому будинку наполовину завершено влаштування покрівлі. Розпочато монтаж склопакетів.

Новобудова Luxberry lakes & forest – це клубний житловий комплекс бізнес-класу, який будується в селі Козин, Забудовник  - BudCapital. АДРЕСА - смт. Козин, провулок Козацький, 11. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Видубичі. КЛАС - бізнес. ЦІНА - 31000 грн/м² ~ 1033 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 1816500 грн ~ від $ 64759. ПОВЕРХОВІСТЬ - 4; 2 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується.ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 2-кв 2022. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна, гаражі.