Хід Будівництва «Нової Англії» станом на 15 квітня 2022 року

Нової Англії

Із поверненням Києва до життя після воєнних дій, відновляється й будівництво у «Новій Англії».

Як повідомили СтройОбзор у компанії «Royal House» на об'єкті ЖК НОВА АНГЛІЯ виконуються роботи:

Так, від 5 квітня розпочато будівництво у будинку «Лінкольн» (Б-5), а саме відновлено монтаж стінових модулів Royal House. І вже за 4 дні (8 квітня) ми відзвітували про завершення монтажу стінових модулів останнього, 21-го, поверху.

Станом на 15 квітня 2022 року в будинку «Лінкольн» завершується монтаж парапетів та йде влаштування покрівлі будинку.

Як і обіцяли, відновлено будівництво й інших будинків «Нової Англії». Тому ми раді відзвітувати про стан будівництва й наступних будинків у житловому комплексі.

У будинку «Лондон» (А-5) в 3-й секції проводяться фасадні роботи, нагадаємо, що в 1 та 2 секції основні фасадні роботи – завершено. Також тут проводяться роботи з гідроізоляції стилобатного паркінгу.

У будинку «Ньюкасл» (А-7) ведуться роботи із монолітної заливки стилобатного паркінгу. На понеділок заплановано відновлення монтажу ліфтового обладнання.

У будинку «Віндзор» (А-6) – йде монтаж стінових модулів Royal House 8-го поверху у 2-ій секції будинку. Ліфтове обладнання до цього будинку вже знаходиться на будмайданчику та чекає свого часу для монтажу.

Будинок «Ноттінгем» (Б-6) – будівельні роботи відновляться згодом.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК НОВА АНГЛІЯ. ЗАБУДОВНИК - Роял Хауз. АДРЕСА - О.Трутенка (Максимовича), 24. РАЙОН - Голосіївський. МЕТРО - Васильківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 14-16, 19, 21; 14 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна, відкрита.