Хід будівництва ЖК Star City у липні 2021

ЖК Star City у липні 2021

У житловому комплексі Star City, що зводиться в Дніпровському районі Києва, продовжуються будівельні роботи. Зокрема, вже наполовину завершений монолітний каркас першого будинку. У другому та третьому будинках процес виконаний на 35%.

Триває монтаж сходових маршів та майданчиків. В першому будинку влаштовані вже 35%, у другому – 30%, в третьому – 25%. Також ведеться кладка зовнішніх та внутрішніх стін і перегородок – у трьох будинках ЖК вони зведені на 30%, 20% та 25% відповідно. Крім того, в першому будинку розпочали скління фасаду – встановлення вікон виконане на 15%.

Тим часом, у четвертому та п’ятому будинках повністю завершили фундаментні роботи та облаштування паль і плит-ростверків. Розпочато зведення монолітних каркасів: в обох будинках вони наразі готові на 5%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Star City – це багатофункціональний проєкт девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорткласу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва. У Star City запроектовані триповерховий дитячий садок і 4-поверхова школа-гімназія, торговельно-офісний центр, футбольний стадіон та великий освітлений парк із зонами відпочинку і прогулянковими алеями, дитячі ігрові зони та спортивні майданчики. Перші поверхи будинків відведені під торговельні об’єкти та сервіси. Внутрішня територія двору буде закрита від авто та сторонніх, а за безпеку відповідатиме професійна служба охорони та система відеоспостереження в режимі 24/7. Забудовник BudCapital. АДРЕСА - вул. Каунаська, 27. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Харківська. КЛАС - комфорт. ЦІНА - 22311 грн/м² ~ 795 $/м². ЦІНА КВАРТИРИ - від 825 126 грн ~ від $ 29416. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ЗАКІНЧЕННЯ РОБІТ - 3-кв 2023. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна. ДІЄ АКЦІЯ - до 31.07.2021