Хід будівництва ЖК Star City від компанії BudCapital у січні 2021

ЖК Star City від компанії BudCapital у січні 2021

У житловому комплексі Star City, що зводиться в Дніпровському районі Києва, активно триває будівництво. Зокрема, спеціалісти продовжують роботу над монолітним каркасом першого будинку, його зведення завершено вже на чверть. Разом з тим муляри ведуть кладку зовнішніх цегляних та внутрішніх стін і перегородок: процес завершений на 20%.

У другому будинку після повного облаштування фундаменту також приступили до монолітно-каркасних робіт. Продовжуються вони і в третьому будинку – наразі його монолітний каркас зведено на 10%.

У четвертому будинку Star City наполовину виконані фундаментні роботи. Крім того, їх розпочато й у п’ятому будинку, де майже завершені котлованні роботи.

Довідка СтройОбзор: Житловий комплекс Star City – це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital та «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором та власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва.

Середня ціна - 20 880 грн/м2