Хід будівництва ЖК «Вежа на Ломоносова» в листопаді 2020

В житловому комплексі «Вежа на Ломоносова», який зводиться на однойменній вулиці в Голосіївському районі Києва, активно йдуть будівельні роботи. В листопаді 2020 року на будівництві продовжується зведення монолітного каркасу будівлі. Зокрема, спеціалісти повністю закінчили створення вертикальних конструкцій - 2 поверху, де розташується паркінг житлового комплексу, і наразі облаштовують плиту перекриття.

Довідка СтройОбзор: «Вежа на Ломоносова» - це ЖК від BudCapital, який передбачає зведення 24-поверхового будинку комфорт-класу в найзеленішому районі столиці. Внутрішня територія ЖК буде повністю закритою від авто та сторонніх, на ній розташуються дитячий та спортивний майданчики, місце для вигулу домашніх улюбленців. Забезпечити безпеку допоможе сучасна система відеоспостереження. Новобудова матиме підземний паркінг на 91 місце, у який можна буде спуститися ліфтом просто з будинку, також передбачена гостьова автостоянка.

Поруч з житловим комплексом знаходиться зручна транспортна розв’язка, що сполучає всі райони Києва, а до станції метро «Васильківська» - кілька хвилин пішої прогулянки. Крім того, розташування на вулиці Ломоносова, 33/43 дає майбутнім мешканцям будинку всі переваги Голосіївського району - розвинену соціальну, торговельну та рекреаційну інфраструктуру, включаючи Голосіївський парк та ВДНГ.

Будинок зводиться за монолітно-каркасною технологією із заповненням стін газоблоком та червоною цеглою. Фасад буде комплексно утеплений мінеральною ватою та оздоблений декоративною штукатуркою. Також новобудова матиме автономне опалення завдяки власній котельні.

Середня ціна - 26 700 грн/м2

196 просмотров