Киевгорстрой возобновил работы на ЖК Star City

Star city

ХК “Київміськбуд” відновила роботу на ЖК Star city, що будується по вулиці Каунаській, 27 у Дніпровському районі Києва. У будинках виконується цегляна кладка, встановлюють вікна, ведуться роботи по прокладанню зовнішніх мереж, проводяться електричні та сантехнічні роботи. 

Star city

У продажу усі типи квартир від 1-кімнатних площею 51.4 м² до 3-кімнатних площею 81.7 м². При 100% оплаті надається знижка від 5% до 13%. При покупці на виплат мінімальний перший внесок становить 30%.

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Star City - це багатофункціональний проект девелоперів BudCapital і «Київміськбуд», який передбачає будівництво 8 будинків комфорт-класу, об’єднаних великим внутрішнім простором і власною інфраструктурою. Він розташований на вулиці Каунаська, 27 – в оточенні парків, скверів та озер Лівого берегу Києва. АДРЕСА - вул. Каунаська, 27. РАЙОН - Дніпровський. МЕТРО - Харківська. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 25; 8 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.