"Київміськбуд" має намір виконати зобов'язання щодо добудови об'єктів "Укрбуду" в повному обсязі

Игорь Кушнир

Холдингова компанія "Київміськбуд" має намір виконати зобов'язання щодо добудови об'єктів державної корпорації "Укрбуд" у повному обсязі.

Про це повідомив президент компанії Ігор Кушнір, передає СтройОбзор. 

"Розумію побоювання інвесторів, особливо коли їх "розкачають" з боку в бік треті особи. Але добудову укрбудівських об'єктів доручено "Київміськбуду" президентом, Кабміном та мерією. І ми маємо намір виконати ці зобов'язання повною мірою", - сказав він.

За його словами, незважаючи на війну, цього року вже введено в експлуатацію паркінги у ЖК "Шевченківський", "Поділ-Град" та Freedom. У жовтні заплановано відновити роботи на будмайданчиках ЖК "Кирилівський Гай" та Lake House.

За даними пресслужби ХК, "Київміськбуд" із 18 прийнятих на добудову житлових комплексів "Укрбуду" повністю або частково ввів в експлуатацію 10, ще два - на завершальній стадії будівництва.

СтройОбзор нагадує, що експрезидент будівельної державної корпорації "Укрбуд" Максим Микитась заявляє про повернення контролю над ТОВ "Укрбуд Девелопмент" за рішенням суду, має намір організувати зустріч з інвесторами та забудовниками, які взяли на себе добудову об'єктів компанії.