Київміськбуд відновив роботи на ЖК Урлівський-1

ЖК Урлівський-1

ХК “Київміськбуд” відновлює роботи на ЖК “Урлівський-1”, що будується на перетині вулиць Урлівська, Прип’ятська та Дніпровська набережна у Дарницькому районі Києва. 

На об’єкт завезено будівельні матеріали, будівельники облаштовують люльки для виконання фасадних робіт. На будинку №3 вже виконують роботи по фасаду, у будинках № 6 і № 7 завершують встановлення вікон. 

У ЖК “Урлівський-1” всі квартири продані. Наразі реалізуються нежитлові приміщення площею 2.5 м² – 17.5 м², вартість від 26 892 грн/м², знижка 10% при повній оплаті.

Також у продажу машиномісця у паркінгу: площа 8.9 м² – 32.8 м², вартість від 28 125 грн/м², знижка 10%.

ЖК Урлівський-1

Довідка СтройОбзор: ЖК  «Урловський-1»  — будується на перехресті вулиць на перехресті вулиць Урлівська, Прип'ятська та Дніпровська набережна. Це сучасний житловий комплекс, що складається із семи 26-поверхових будинків, об'єднаних спільною прибудинковою територією. Забудовник  Київміськбуд . АДРЕСА -  вул. Причальна, 11 . РАЙОН -  ДАРНИЦЬКИЙ . МЕТРО -  Осокорки . КЛАС -  комфорт. ПОВЕРХНІ - 26; 7 будинків. АКТИВНІСТЬ – будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ – закрита. ПАРКУВАННЯ - підземна.