Київміськбуд відновив роботи на ЖК Урлівський-2

ЖК Урлівський-2

Як повідомили СтройОбзор у компанії ХК "Київміськбуд" на об'єкті ЖК “Урлівський-2” відновлені роботи!

Будівельники приступили до облаштування фасадів та утеплення балконів у будинках №1 і №2, готують люльки для фасадних робіт на будинках №3 і №4, приступили до монтажу теплової магістралі будинку. 

Урлівський-2

У продажу 3 та 4-кімнатні квартири площею від 113,3 м² до 201.3 м², ціна квадратного метра від 30 244 грн, знижка 5% при повній оплаті. Також квартири доступні для покупки на виплат, перший внесок від 30%.

Нагадаємо, “Київміськбуд” із червня 2022 року відновив роботи на семи будівельних майданчиках. Це – ЖК “Райдужний”, “Шевченківський”, “Гвардійський”, “Поділ град”, Mirax, Freedom, Star Сity. За цей час добудовано та введено в експлуатацію ЖК «Райдужний», а також паркінги у ЖК «Шевченківський», «Поділ град» та «Оберіг-2».

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК “Урлівський-2” (що будується на перетині вулиць Клеманска та Сортувальна у Дарницькому районі Києва) – комплекс комфорт-класу, що складається з чотирьох 26-поверхових будинків. Комплекс матиме дворівневий паркінг, що дасть можливість втілити концепцію “двір без машин”. ЗАБУДОВНИК - Київміськбуд. АДРЕСА - вул. Клеманська, 7. РАЙОН - Дарницький. МЕТРО - Осокорки. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 26; 4 будинки. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - котельня. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКОВКА - підземна.