Компанія "Атлант" завершила всі будівельні роботи в будинку №15

Атлант

Як повідомили СтройОбзор у компанії СК «Атлант» завершила всі будівельні та пусконаладочні роботи в будинку №15 ЖК Атлант, розташованому в мальовничому Коцюбинському. Цей час, якого ми всі з нетерпінням чекали, нарешті настав!  

Відтепер починається процес передачі квартир їх щасливим власникам. Звертаємося до усіх, хто придбав житло в даному будинку, з просьбою чекати дзвінка від нашого відділу заселення. Представники компанії будуть надсилати вам індивідуальні запрошення для прийому квартир. Враховуючи потреби кожного мешканця, ми плануємо організувати цей процес максимально комфортно і швидко.

Для зручності, під час прийомки ми також будемо інформувати вас про усі необхідні документи та інші деталі, які потрібні для успішного заселення.

Атлант

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК Атлант. Забудовник СК «Атлант». АДРЕСА - вул.Доківська, 10. КЛАС - економ. ПОВЕРХОВІСТЬ22, 25; 18 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - відкрита. ПАРКОВКА - відкрита.