На території ЖК «Озерний Гай Гатне» запрацювали школа та дитячий садок

Озерный гай Гатное

Цьогоріч 1 вересня для мешканців житлового комплексу «Озерний Гай Гатне» особливе — на території проєкту відкрила свої двері школа, на базі якої працює й дитячий садок.

Приватна школа Astor School — сучасна 2-поверхова будівля, яка відповідає усім вимогам щодо закладів освіти. Тут можуть навчатися 400 учнів. Сьогодні до школи пішли 2 перших класи дітлахів та майже сотня дітей з 2 по 9 клас. Дитячий садок розрахований на вихованців з 3-х років та поділений на три різні вікові групи. Добір учнів та відвідувачів дошкільного закладу триває.  

У приміщенні школи розташовані навчальні класи, кабінети для індивідуальних занять, спортивна зала, бібліотека, комп’ютерний клас, медпункт, їдальня, власна кухня тощо.

«Будівництво шкіл та дитячих садочків сьогодні надзвичайно важливе, позаяк як і в Києві, так і в передмісті їх не вистачає. Саме тому компанія «Інтергал-Буд» бере на себе важливу відповідальність — будувати навчальний заклад практично в кожному своєму комплексі. Не став виключенням і ЖК «Озерний Гай Гатне». Тут він має не тільки класи початкової та середньої школи, а також й групи дитячого садочка. Побудували ми будівлю за рекордні 9 місяців. Дуже хотіли, аби дітки мешканців комплексу якнайшвидше мали можливість якісної та безпечної освіти поблизу дому» — розказав Олександр Зінчук, керівник відділу продажів житлового комплексу «Озерний Гай Гатне».

На святковий захід з нагоди відкриття школи завітала й знімальна  група  каналу «Київ». У своєму сюжеті вони передали святкову атмосферу та поговорили зі школяриками, їхніми батьками та вчителями: