Новини будівництва ЖК «Академ-Квартал» серпень 2022

ЖК «Академ-Квартал»

Як повідомили СтройОбзор в компанії Інтергал-Буд на об'єкті ЖК «Академ-Квартал», (адреса: пров. Приладний, 10) завершується будівництво I-ої черги комплексу, яка складається з 3 будівель на 24 поверхи кожна. 

Раді повідомити, що будинок №1 отримав поштову адресу провулок Приладний, 10А, а будинок №2 — провулок Приладний, 10Б. 

За період з моменту поновлення будівництва були повністю завершені фасадні роботи, встановлені вікна та двері, запущені ліфти (виконуються роботи з пусконаладки та введенню в експлуатацію). Встановлено індивідуальний тепловий пункт. 

Наближаються до завершення роботи з покрівлею, оздобленням МЗК (встановлення світильників, монтаж електричних щитів). Виконані оздоблювальні роботи у підвалі та завершуються сантехнічні роботи. В насосній наближається до завершення монтаж обладнання, а в електрощитовій — закінчують роботи з підключення щитів.  

Довідка СтройОбзор: новобудова ЖК «Академ-Квартал». ЗАБУДОВНИК - Інтергал-Буд м.Київ. АДРЕСА - Приладний пров., 10. РАЙОН - Святошинський. МЕТРО - Академмістечко. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 16, 18, 22, 24; 9 будинків. АКТИВНІСТЬ - будується.  ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - централізоване. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - відкрита.