Новини будівництва ЖК «Будинок на Вавілових» грудень 2022

Будинок на Вавілових

Як повідомили СтройОбзор в компанії «Ковальська Нерухомість» на об'єкті ЖК «Будинок на Вавілових» виконуються роботи, зокрема:

  • У секції № 1 - завершили влаштування похилоутворюючого шару з пінополістиролбетону на основній покрівлі та виконали його на 70 % на терасах 9-го поверху; завершили цегляну кладку вентиляційного каналу; змонтували 90 % системи каналізації.
  • У секції № 2 - розпочали й виконали майже третину всіх робіт із влаштування гідроізоляційного шару покрівлі; змонтували 90 % системи каналізації.
  • У секції № 3 - забетонували стіни та колони на 23-му поверсі; розпочали армування та бетонування плити над 23-м поверхом; змонтували вентиляційні блоки на 23-му поверсі; завершили мурування внутрішніх стін з керамзитобетонного блоку на 7-му поверсі.
  • Окрім того, протягом минулого місяця у всіх секціях ми закладали електрокабелі в місцях загального користування. А в стилобатній частині будинку розпочали армування та бетонування колон.

Будинок на Вавілових

Довідка СтройОбзор: Новобудова ЖК «Будинку на Вавілових». ЗАБУДОВНИК - Ковальська Нерухомість. АДРЕСА - вул. Вавілових, 9-11. РАЙОН - Шевченківський. МЕТРО - Сирець. КЛАС - комфорт. ПОВЕРХОВІСТЬ - 9, 25. АКТИВНІСТЬ - будується. ТЕХНОЛОГІЯ - монолітно-каркасна. ОПАЛЕННЯ - автономне. ТЕРИТОРІЯ - закрита. ПАРКУВАННЯ - підземне.